شرایط و ضوابط
به شرایط خدمات تن فایل خوش آمدید. لطفاً آنها را کاملاً بخوانید.
قوانین و شرایط

مسئولیت کلیه ی فایلهای نگهداری شده و به اشتراک گذاری شده بر عهده ی کاربر آن فایل بوده و تن فایل هیچ مسئولیتی نسبت به آن ندارد. هرگونه استفاده از سرویسهای سایت منوط به پذیرش کامل قوانین زیر است .آپلودسنتر تن فایل این حق را برای خود محفوظ می دارد تا با یا بدون اطلاع رسانی قبلی شرایط و قوانین سرویس دهی را تغییر دهد ، لذا اطلاع از قوانین سایت بر عهده کاربر می باشد . آخرین ویرایش قوانین همواره در وبسایت تن فایل قابل مشاهده است. در صورت هرگونه استفاده ی غیر مجاز ، تن فایل میتواند به نحو مقتضی با کاربر متخلف برخورد نماید که این برخورد میتواند شامل حذف فایلها یا انسداد حساب کاربری خاطی ، با یا بدون اخطار قبلی ، باشد و حق هرگونه پیگیری قانونی برای تن فایل محفوظ میباشد.


شرایط عمومی

هر گونه سوء استفاده از امکانات سایت به هر نحو ممنوع می باشد در هنگام بروز حوادث خارج از کنترل تن فایل اعم از اعتصاب عمومی ، آتش سوزی صاعقه ، حملات هکری ، مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری و حوادث غیر مترقبه دیگر بطوری که انجام خدمات برای تن فایل با مشکل مواجه و یا غیر ممکن گردد ، مسئولیتی متوجه تن فایل نخواهد بود . تن فایل تمام کوشش خود را در حفظ امنیت اطلاعات و فایلهای کاربران بکار می بندد ، اما کلیه کاربران آپلودر موظفند از اطلاعات آپلودشده خود نسخه پشتیبان داشته باشند و در صورت بروز هرگونه مشکل مسئولیتی متوجه تن فایل نخواهد بود . استفاده اشتراکی از یک حساب کاربری غیرمجاز می باشد . هرگونه سوء استفاده از فضای ارائه شده به کاربران در جهت انجام فعالیتهای اشتراک گذاری غیرقانونی و ناخواسته بر روی دستگاه ها کاربران دانلودر بدون اذن و درخواسته آنها خلاف قوانین و کاربر متخلف با مسدودسازی حساب و حذف فایل برخورد خواهد شد .


قوانین مربوط به آپلود فایل

آپلود هرگونه فایلی که به هر نحو با قوانین جمهوری اسلامی ایران یا قوانین بین المللی مغایرت داشته باشد ، غیر مجاز است. آپلود هرگونه فایل دارای محتوای غیر انسانی و یا غیراخلاقی به شدت ممنوع است. هرگونه استفاده ی غیر مجاز از تن فایل که در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه قرار بگیرد ممنوع است. آپلود هرگونه فایلی یا هرگونه استفاده از سایت که به هر نحوی سرویس دهی یا امنیت سایت یا کاربران سایت را به مخاطره بیاندازد ممنوع است. تن فایل ، یک سایت بین المللی و تابع قوانین بین المللی است لذا در صورت دریافت ابیوز یا اخطار کپی رایت از سمت مالکین فایل ، فایل حذف یا دانلود آن از کشور مربوطه غیر فعال میشود.


اشتراک گذاری

در صورتی که فایلهایتان را به اشتراک نمیگذارید و فقط برای دانلود محدود توسط خود یا دوستانتان یا برای افراد معدود مانند مشتریانتان، بارگزاری شده ، تنها اجازه دارید که از اشتراک با عنوان "حساب شخصی" استفاده کنید. مبلغ پایین سایر اشتراک های تن فایل با توجه به اشتراک گذاری فایلها توسط کاربران و شراکت سرویس در مزایای آن پایه ریزی شده است. بنابراین استفاده از سایر حساب ها به جز اشتراک شخصی که قیمت بالاتری دارد برای اپلود فایلهایی که به اشتراک گذاشته نمیشوند ممنوع است. و خرید سایر اشتراک ها حقی در این مورد برای خریدار ایجاد نمیکند. تعریف استفاده شخصی: اگر میانگین کل ترافیک دانلود از فایلهای شما کمتر از 3 برابر حجم مصرفی آن در یک بازه متوسط یک ماهه باشد. تن فایل نسبت به این مورد تا زمانی که به صورت جدی توسط فردی مورد سو استفاده قرار نگیرد چشم پوشی خواهد کرد. بنابر این در صورتی که اصولا فایلهایتان را به شکل مناسب به اشتراک میگذارید با خیال آسوده از سرویس استفاده کنید.


خط‌مشی رازداری

حفظ حریم شخصی کاربران برای ما با اهمیت بالایی روبرو است. ما متوجه هستیم که اطلاعات شخصی شما مهم است و کلیه ی تلاش خود را در جهت امنیت آن به کار میبندیم. کلیه ی اطلاعات شخصی شما نزد تن فایل محفوظ است و به هیچ عنوان در اختیار اشخاص غیر مجاز قرار نمیگیرد.